Piece na ekogroszek

Kotły na ekogroszek z podajnikiem zapewniają wygodę, ekologię i długie, bezproblemowe działanie przez wiele lat. Wybierając nasze piece napędzane ekogroszkiem, stawiasz na jakość wykonania w przystępnej cenie. Jakie modele znajdziesz w naszym sklepie?

Dlaczego kocioł na ekogroszek to dobry wybór?

Najwyższej jakości kotły na ekogroszek z podajnikiem, zapewniają ciepło i wygodę przez wiele lat. Bez brudu w całym domu, skomplikowanej wyczystki i ciągłego dorzucania do pieca. Z naszymi kotłami, uzupełniasz ekogroszek raz w tygodniu i cieszysz się ciepłem przez cały ten czas. Z naszym kotłem unikniesz ciągłego wyrzucania popiołu i czyszczenia sadzy. Pojemny kosz na popiół pozwala maksymalnie uprościć cały proces i do minimum ograniczyć uwagę, jaką trzeba poświęcić na obsługę. W połączeniu z dobrym paliwem, prawie nie poczujesz, że musisz robić cokolwiek, aby skutecznie ogrzać dom!

 

Dlaczego nasze piece na ekogroszek z podajnikiem są najlepsze?

Przy produkcji zawsze stosujemy wyłącznie atestowaną stal kotłową. Do tego zestaw zawiera intuicyjny sterownik i wysokiej klasy palnik spalania bocznego – SV200. Wszystkie nasze piece na ekogroszek mają system dwupaliwowy – można je napędzać ekogroszkiem oraz pelletem. Samodzielnie wybierasz paliwo, jakie w danym momencie uważasz za odpowiednie, bez utraty właściwości grzewczych!

Każdy prezentowany tutaj model pieca posiada certyfikat 5 klasy oraz certyfikat Ecodesign, co gwarantuje bezproblemowe działanie, ekologiczne podejście oraz małą ilość generowanych odpadów. W połączeniu z wysoką jakością materiałów wykorzystanych przez nas przy budowie pieców, daje to solidną instalację grzewczą na wiele długich sezonów. Więcej informacji na temat każdego z modeli, znajdziesz w poszczególnych ofertach.

 

Jak wybrać odpowiedni kocioł napędzany ekogroszkiem?

Moc kotła na ekogroszek, zawsze należy dobrać do metrażu ogrzewanego budynku. Im większy metraż, tym większej mocy potrzeba do jego ogrzania. Zbyt mała moc, to zbyt niskie właściwości grzewcze, zbyt duża natomiast, daje niepotrzebne straty energii. Przy każdym egzemplarzu opisujemy do jakiego metrażu się nada, jednak pomagamy dobrać odpowiednią moc i model kotła do potrzeb klienta – z nami wybierzesz idealny model!

 

Kiedy warto postawić na ogrzewanie ekogroszkiem?

Zawsze gdy cenisz ekologiczne podejście, nie lubisz niepotrzebnego bałaganu i chcesz zaoszczędzić swoje pieniądze. Naszymi piecami na ekogroszek z powodzeniem ogrzejesz każdy budynek, który posiada instalację centralnego ogrzewania – dom jednorodzinny, biurowiec, magazyn. W przypadku wątpliwości, wystarczy się z nami skontaktować, a pomożemy w wyborze!

 

Kotły o jakiej mocy mamy w ofercie?

Wiemy, że nasi klienci mają różne potrzeby, dlatego, aby pomóc w ogrzaniu każdego metrażu, mamy w ofercie szereg pieców o następującej mocy:

10kW, 50-80m2

12kW, 80-120m2

15kW, 120-160m2

19kW, 160-200m2

24kW, 200-220m2

38kW, 220-300m2

48kW, 300-400m2

POLECAMY
Skontaktuj się z nami, nasi ekspreci pomogą Ci w zakupie pieca!

Infolinia:

+48 535 668 775


e-mail:

biuro@ekologicznekotly.pl