Witaj na stronie EkologiczneKotly.pl, wybierając naszą firmę, wybierasz 12 lat doświadczenia i ekologiczny piec, dopasowany do Twoich potrzeb – prosto od producenta!

Nasza specjalność to kotły centralnego ogrzewania zasilane na paliwa typu ekogroszek, pellet, biomasa, drewno, czy węgiel.

EkologiczneKotły to także pełne pośrednictwo w sprawach dotyczących dofinansowania na kotły 5 klasy i ecodesign – załatwimy za Ciebie wszystkie formalności!

Troska o środowisko naturalne jest dla nas bardzo istotna, więc nasze rozwiązania są zgodne ze wszystkimi obowiązującymi normami, nie korzystamy z półśrodków – cenimy sobie nowoczesne, ekologiczne rozwiązania i wysoką jakość – nasze piece to gwarancja dobrego wyboru na lata!

Organizujemy szkolenia w zakresie pełnej termomodernizacji budynków mieszkalnych – bezpieczeństwo i ekologia pełnią ważną rolę w rozwoju naszej firmy, kotłów i instalacji, które tworzymy – wierzymy, że merytoryczna wiedza przekazana podczas szkoleń przełoży się na większą dbałość o środowisko naturalne, a także oszczędność i większy komfort Twój i Twojej rodziny.

Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z różnych branż. Od branży grzewczej, przez hydraulikę i spawalnictwo, aż po obróbkę metali. Dziesiątki lat zebranych doświadczeń, pozwalają nam tworzyć instalacje grzewcze wysokiej jakości, a nasz zespół zawsze gotów jest Ci pomóc i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i potrzeby.

Jesteśmy dystrybutorem pieców grzewczych, dlatego decydując się na skorzystanie z naszych usług, dostaniesz produkt fabrycznie nowy, dostosowany do Twoich potrzeb i skonfigurowany według Twoich wytycznych. Nie pośredniczymy w sprzedaży urządzeń, a samodzielnie je tworzymy – nie stosujemy gotowych rozwiązań, wszystkie elementy dopasowujemy tak, aby kocioł i cała instalacja były w pełni zgodne z tym, czego oczekujesz!

Prowadzimy wyłącznie sprzedaż internetową, co pomaga nam utrzymać niezwykle atrakcyjne ceny, bez konieczności posiadania stacjonarnych punktów sprzedaży. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować i na pewno otrzymasz odpowiedź na Twoje pytania. Nasza reputacja jest potwierdzona setkami instalacji na wysokim poziomie. Dajemy gwarancję najwyższej jakości i niskiej ceny!

Dbając o doskonały kontakt z klientem jesteśmy dla Ciebie dostępni siedem dni w tygodniu, w godzinach od 8:00 do 17:00. Odpowiednie działy naszej firmy są gotowe w każdej chwili odpowiedzieć na Twoje pytania – wystarczy zadzwonić, bądź napisać maila – Twój problem zostanie rozwiązany tak szybko jak to możliwe!

Przygotowaliśmy dla Ciebie serię materiałów dodatkowych i filmów instruktażowych dotyczących eksploatacji kotłów naszej produkcji. Twoja pełna satysfakcja będzie dla nas sygnałem, że zmierzamy w dobrym kierunku. Jakie korzyści otrzymasz wybierając EkologiczneKotly.pl?

  • skonfigurujemy kosz zasypowy,
  • zmienimy sterownik wedle Twoich potrzeb,
  • pomożemy Ci otrzymać dotację na kocioł 5 klasy i ecodesign,
  • za nasz piec grzewczy możesz zapłacić w korzystnych dla Ciebie ratach,
  • damy Ci możliwość instalacji dodatkowych modułów i akcesoriów, które wzbogacą pracę Twojego kotła,
  • skonfigurujemy dla Ciebie instalację pod piec na pellet z systemem automatycznego wygaszania i rozpalania,
  • w każdym momencie dajemy Ci dostęp do wszystkich certyfikatów Twojego kotła,
  • Masz pełen dostęp do Dokumentacji Techniczno-Ruchowej (DTR) Twojego pieca centralnego ogrzewania.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu!