Pompy ciepła

Pompy ciepła, czyli nowoczesna, ekologiczna i łatwa w obsłudze alternatywa ogrzewania domu. Stanowią świetne rozwiązanie dla ludzi, ceniących sobie innowacyjność, ekologiczne podejście i oszczędność. Pompy ciepła zapewniają wysoką sprawność i niższe koszty eksploatacyjne. Zalety pomp ciepła to również cicha praca i dłuższa żywotność sprzętu.

Dlaczego warto wybrać pompy ciepła?

Pompy ciepła typu powietrze-woda zapewniają ekologiczną, cichą pracę (tylko max. 59 dB!) oraz niskie koszty eksploatacji, dzięki wysokiej klasie energetycznej A+++. Pompy cieplne zajmują znacznie mniej miejsca i wymagają zdecydowanie mniej uwagi, niż klasyczne piece, nie wymagają skomplikowanego czyszczenia, a ich obsługa jest praktycznie bezdotykowa. Do tego w przypadku pomp ciepła nie ma mowy o emisji szkodliwych substancji do środowiska naturalnego!

 

Dlaczego pompy z naszej oferty są najlepszym wyborem?

Mamy wiele lat doświadczenia w branży grzewczej i wiemy doskonale, jaki sprzęt produkować i wybierać, żeby służył przez wiele długich lat. Nasze pompy ciepła spełniają wszelkie normy i certyfikaty ekologiczne, co gwarantuje długą, bezpieczną pracę, bez szkody dla środowiska. Prezentowane u nas modele są niezwykle ciche, bez problemu radzą sobie w niesprzyjających temperaturach, a aktualizacji dokonasz kilkoma kliknięciami, za pomocą portu USB.

Mało? Każda z pomp ciepła z naszej oferty posiada certyfikat TUV i klasę energetyczną A+++! Wybierając jeden z naszych modeli, możesz bezproblemowo starać się o dotację z tytułu programu Czyste Powietrze – nawet do 18 tysięcy złotych dotacji! Prezentowane u nas pompy mogą działać zarówno w trybie ogrzewania, jak i chłodzenia. Zapewniają pełną niezależność grzewczą, przez cały rok.

 

Jak wybrać dobrą pompę ciepła?

Podobnie, jak w przypadku pieców, pompę ciepła należy dobierać do ogrzewanego metrażu. Wybierając odpowiedni model, należy przemyśleć, jakie zadania ma spełnić i co ogrzewać – w przypadku naszych pomp nie ma problemu, bo mogą ogrzewać, zarówno wodę, jak i całą instalację centralnego ogrzewania. Należy również sprawdzić, w jakich temperaturach może pracować i jak trudna jest w obsłudze – tutaj także problemu nie ma, bo nasze modele pracują w bardzo skrajnych temperaturach, a obsługa jest dziecinnie prosta. Więcej szczegółów na temat każdego modelu pompy, przeczytasz w każdej z naszych ofert.

Jeżeli nie wiesz, jak dokonać wyboru pompy do swoich potrzeb, jesteśmy do dyspozycji! Pomożemy wybrać odpowiedni model, dopasować go do miejsca docelowego, a nawet przejść cały proces uzyskiwania dotacji, z tytułu programu czyste powietrze!

 

Kiedy warto wybrać pompę ciepła?

Kiedy stawiasz na ekologię, bezdotykową i cichą pracę oraz cenisz innowacyjne rozwiązania. Pompy ciepła są również świetnym rozwiązaniem dla wszystkich chcących postawić na ogrzewanie podłogowe. Egzemplarze prezentowane w naszej ofercie, praktycznie nie wymagają Twojej uwagi podczas pracy! Jeżeli myślisz przyszłościowo, cenisz sobie pozytywny wpływ na środowisko naturalne, a klasyczne kotły grzewcze nie są dla Ciebie – pompy ciepła będą rozwiązaniem idealnym!

POLECAMY
Skontaktuj się z nami, nasi ekspreci pomogą Ci w zakupie pieca!

Infolinia:

+48 535 668 775


e-mail:

biuro@ekologicznekotly.pl