Piece z podajnikiem 5 klasa

Nasze kotły 5 klasy spełniają najbardziej restrykcyjne normy dotyczące emisji pyłów, węgla organicznego i tlenku węgla. Gwarantujemy wysoką sprawność i bezproblemowe działanie przez wiele sezonów. Dodatkowo wszystkie modele są łatwe w obsłudze i czyszczeniu i mogą zostać dopasowane do nawet najbardziej specyficznych potrzeb użytkownika! Jakie modele znajdziesz w naszym sklepie?

Dlaczego kocioł 5 klasy to właściwy wybór?

Certyfikat 5 klasy zapewnia wysoką sprawność, niskie spalanie i zgodność z normami PN-EN 303-5:2012. Nasze piece posiadają dodatkowo certyfikat Ecodesign, gwarantujący bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego i niską emisję szkodliwych substancji. Wybór pieca spełniającego normy 5 klasy, to postawienie na zdrowe i ekologiczne ogrzewanie, co w połączeniu z ergonomiczną budową zapewnia spokój i wygodę na długie lata.

 

Dlaczego nasze kotły 5 klasy są najlepsze?

Jesteśmy producentem kotłów z kilkunastoletnim doświadczeniem i wiemy jak robić produkty grzewcze, żeby służyły bezproblemowo przez wiele lat. Używamy do produkcji tylko certyfikowanej, atestowanej stali kotłowej o odpowiedniej grubości. Wszystkie inne komponenty również są najwyższej jakości. Nie bez przyczyny nasze kotły posiadają certyfikat 5 klasy i certyfikat Ecodesign. Każdy wyprodukowany przez nas egzemplarz spełnia najbardziej restrykcyjne normy i wytyczne.

Poza tym nasze produkty tworzymy, aby ułatwić życie naszych klientów – bez skomplikowanych wyczystek, awaryjnych elementów, bez miejsc trudnych do czyszczenia. Ergonomiczna konstrukcja i łatwe w obsłudze komponenty są podstawą naszych kotłów i wszystkich produktów, wprowadzanych do sprzedaży. Zanim model trafi do szerokiego obiegu, jest przez nas testowany i sprawdzany na wiele sposobów, abyśmy mieli pewność, że spełni swoje zadanie w stu procentach!

 

Jak wybrać właściwy kocioł 5 klasy?

Mamy mnóstwo modeli do wyboru, każdy z nich możemy dostosować do potrzeb konkretnego miejsca i warunków grzewczych. Wszystkie nasze modele wykonujemy z najwyższą starannością i z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Pomożemy w doborze i konfiguracji odpowiedniego kotła.

Przy wyborze należy kierować się sprawnością cieplną i oszczędnością w eksploatacji oraz zużyciu – tutaj nasze kotły są bezkonkurencyjne. Dobór kotła powinien być dostosowany do konkretnego metrażu i warunków, w jakich przyjdzie mu pracować. Tutaj również jesteśmy w stanie pomóc na każdym etapie zamówienia. Jeżeli masz więcej pytań, zajrzyj do oferty lub skontaktuj się z nami!

 

Kiedy wybór kotła 5 klasy jest dobrym wyborem?

Zawsze! Postaw na oszczędność i ciepło przez cały rok! Nasze kotły 5 klasy dopasujemy do każdych warunków. Konfiguracja będzie dopasowana do najbardziej wymagających oczekiwań, a cały proces przeprowadzimy szybko i sprawnie. Na dodatek nasze wyroby mają aż 5 lat gwarancji z dojazdem do klienta! Im szybciej postawisz na nowoczesny kocioł 5 klasy, tym szybciej zaczniesz oszczędzać i odczujesz komfort, jakiego próżno szukać przy starych piecach.

POLECAMY
Skontaktuj się z nami, nasi ekspreci pomogą Ci w zakupie pieca!

Infolinia:

+48 535 668 775


e-mail:

biuro@ekologicznekotly.pl