Piece na pellet

Oszczędność, wygoda i ekologia, czyli wszystko co zapewniają nasze wysokiej jakości piece na pellet z podajnikiem. Każdy z naszych kotłów napędzanych pelletem jest wykonany z najlepszych materiałów, posiada niezbędne atesty i certyfikaty. Jakie modele możesz u nas kupić?

Dlaczego warto wybrać piec na pellet?

Kotły na pellet są niezwykle ekologicznym rozwiązaniem. Nie wymagają dużego nakładu pracy, a utrzymanie porządku i czystości jest niezwykle proste. Zapewniają także oszczędność z racji wysokiego stopnia spalania pelletu i małej ilości generowanych odpadów. Najczęściej piece na pellet można również ogrzewać innym rodzajem paliwa – w przypadku naszych kotłów z podajnikiemi, mówimy o instalacjach dwupaliwowych – można w nich używać pelletu oraz ekogroszku.

 

Dlaczego nasze kotły na pellet są dobrym wyborem?

Po pierwsze – wykonujemy wszystkie kotły pelletowe z najwyższej jakości materiałów i atestowanej stali kotłowej. Każdy z prezentowanych u nas modeli posiada wysokiej jakości sterownik ułatwiający pracę i ceniony palnik spalania bocznego SV200. Możemy zaoferować szereg innych udogodnień dla każdego egzemplarza, o czym przeczytasz w poszczególnych ofertach.

Wszystkie nasze modele pieców na pellet zostały opatrzone certyfikatem 5 klasy oraz certyfikatem ecodesign. Daje to gwarancję ekologicznego i wydajnego działania przez wiele długich lat. Więcej informacji o każdym z kotłów znajdziesz w poszczególnej ofercie, ale możemy zagwarantować Ci pełną pomoc w doborze i montażu, świetną gwarancję oraz bezproblemowe działanie. Zapewniamy również atrakcyjną cenę w stosunku do konkurencji, a jako, że sami produkujemy nasze kotły, możemy ręczyć za świetną jakość!

 

Jak mam wybrać dobry kocioł na pellet z podajnikiem?

Wszystkie nasze kotły są dobre! Mówiąc serio – moc kotła, niezależnie od paliwa, trzeba dobrać do metrażu. Za mała moc sprawi, że nie ogrzejesz powierzchni odpowiednio, za duża, że nastąpi niepotrzebna strata energii. Zasada jest bardzo prosta – im większy metraż do ogrzania, tym większa moc kotła będzie potrzebna. Nie ma się co martwić – pomożemy wybrać odpowiedni model i moc, dobierzemy do powierzchni i rodzaju budynku. Jednym zdaniem – przeprowadzimy cały proces wyboru razem z Tobą!

 

Kiedy ogrzewanie pelletem jest dobrym wyborem?

W każdym przypadku, gdy stawiasz na ekologię, niskie zużycie paliwa i czystą energię. Z pomocą pieca na pellet możesz ogrzać dom jednorodzinny, magazyn, biurowiec. Każdą powierzchnię, która jest ogrzewana za pomocą centralnego ogrzewania. Jeżeli nie jesteś pewien, czy to rozwiązanie sprawdzi się u Ciebie – skontaktuj się z nami – pomożemy wybrać, skonfigurować i zamontować kocioł pelletowy o odpowiedniej mocy.

 

Kotły o jakiej mocy mamy w ofercie?

Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów, produkujemy szereg kotłów na pellet o różnej mocy. Moc pieców pelletowych z naszej oferty kształtuje się następująco:

10kW, 50-80m2

12kW, 80-120m2

15kW, 120-160m2

19kW, 160-200m2

24kW,  200-220m2

38kW, 220-300m2

48kW, 300-400m2

POLECAMY
Skontaktuj się z nami, nasi ekspreci pomogą Ci w zakupie pieca!

Infolinia:

+48 535 668 775


e-mail:

biuro@ekologicznekotly.pl